Facebook Google+ Twitter

Żużel. Trener Marek Cieślak wybiera kadrę na DPŚ!

Już pod koniec lipca Polska drużyna będzie walczyć o awans do finału Drużynowego Pucharu Świata w zawodach półfinałowych, które odbędą się w Gorzowie Wlkp. Trener kadry ma już wyselekcjonowaną ósemkę zawodników, z których wybierze sześciu.

 / Fot. Szymon SzarPewniakami wydają się być: będący w rewelacyjnej formie od początku sezonu kapitan polskiej drużyny Tomasz Gollob, mający najlepszy sezon w karierze lider tegorocznego Grand Prix Jarosław Hampel oraz Janusz Kołodziej i ...prawdopodobnie Rune Holta. Walka o pozostałe dwa miejsca powinna się rozstrzygnąć pomiędzy Grzegorzem Walaskiem, Adrianem Miedzińskim i Krzysztofem Kasprzakiem. Z tej trójki najsłabszy wydaje się być Kasper.

Tytułu Drużynowych Mistrzów Świata broni w tym roku reprezentacja Polski, która w zeszłym roku na torze w Lesznie, w bardzo trudnych warunkach, przy padającym deszczu, okazała się lepsza od reprezentacji Australii i Szwecji.

Tegoroczne dwa półfinały odbędą się na torze w Gorzowie(24 lipca) i angielskim King's Lynn (26 lipca). Baraż zostanie rozegrany trzy dni później (29 lipca) na torze w Vojens.
Wielki finał z udziałem najlepszych czterech drużyn zostanie rozegrany 31 lipca również na torze w duńskim Vojens.

Źródło: "Tygodnik Żużlowy"


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.