Facebook Google+ Twitter

Zużel: Walne zgromadzenie działaczy częstochowskiej drużyny

W poniedziałek w siedzibie srebrnych medalistów Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu, drużyny Złomrexu Włókniarza Częstochowa, odbyło się posiedzenie zarządu, podczas którego poruszono kilka najważniejszych spraw dotyczących drużyny.

Włodarze „Lwów” w obecności członka zarządu – Piotra Palasza dyskutowali na temat zbliżającego się wielkimi „krokami” obozu przygotowawczego w Cetniewie, a także organizacji imprez, jakie w sezonie 2007 zagoszczą na obiekcie przy Olsztyńskiej.

Częstochowscy sternicy rozmawiali również na temat nowego szkoleniowca, który w tegorocznych rozgrywkach czuwać będzie nad formą i dyspozycją „biało-zielonych”. Zgodnie z oczekiwaniami, najbliższy sprawowania tej funkcji jest Piotr Zyto, który wedle dziennikarskich spekulacji „jedną nogą” jest już trenerem drugiej obecnie drużyny w naszym kraju.

Podczas spotkania, chęć ponownego reprezentowania barw ekipy spod Jasnej Góry, zgłosił Michał Ciura, który podczas niedawnej Gali Lodowej, oficjalnie poinformował, że kończy swoją przygodę z „czarnym sportem”. Popularny „Majk” mimo to, ponownie chce spróbować swych sił na żużlowym owalu, jednak ostateczną decyzją ze strony klubu poznamy wkrótce.

Jak poinformował prezes, Marian Maślanka w przyszłym tygodniu klub odwiedzi dwójka nowych juniorów - Edward Kennett oraz Lewis Bridger. Z tej okazji, zorganizowana zostanie specjalna konferencja prasowa.

Źródło: biuro prasowe CKM "Włókniarz"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.