Facebook Google+ Twitter

Żużel wraca do Warszawy. Jedna z największych imprez żużlowych 18 kwietnia na Stadionie Narodowym

Grand Prix na żużlu jest corocznym cyklem turniejów organizowanym od 1995 roku przez Międzynarodową Federację Motocyklową. W sezonie startuje 15 stałych uczestników i jeden zawodnik z "dziką kartą", którą otrzyma Tomasz Gollob. Będą to ostatnie zawody najlepszego polskiego żużlowca.

 / Fot. Fot.roovuu/(CC BY-SA 2.0)/flickr18 kwietnia 2015 roku na Stadionie Narodowym rozpoczną się zawody Grand Prix, które zainaugurują przyszłoroczny cykl eliminacji mistrzostw świata.

Wiosną przyszłego roku rozpoczną się przygotowania do największe imprezy żużlowej. Na Stadionie Narodowym pojawi się tor żużlowy. Zawody będzie mogło obejrzeć ponad 50 tys. widzów. Po raz ostatni zawody żużlowe w Warszawie odbyły się w 2003 roku na stadionie Gwardii - podaje gazeta.pl.

Oprócz Tomasza Golloba, który pożegna się z cyklem Speedway Grand Prix, udział w zawodach mają zapewniony: Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel oraz Maciej Janowski.

Ceny biletów:

Kat. I - 49 zł
Kat. II - 59 zł
Kat. III - 69 zł
Kat. IV - 79 zł
Kat. V - 79 zł
Kat. VI - 89 zł
Kat. VII - 99 zł
VIP - 850 zł

Bilety w sprzedaży od 1 grudnia.

Zobacz także: Pendolino pojedzie 200 km/h na odcinku 80 kilometrów? Na wielu odcinkach pomknie 20 km/h

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A, to jest hicior żużlowych wieści: Jak zapowiada Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego, materiał na tor stadionu Narodowego przyjedzie ze Skandynawii. Chyba pewne służby będą miały kolejną robotę, i to oby jak najszybciej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Lotto Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, pod taką nazwą przez trzy lata będzie odbywał się na "Narodowym". Jednak ceny biletów nie są żadną promocją tej dyscypliny sportu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.