Facebook Google+ Twitter

Żużel: zawody o tytuł Międzynarodowego Mistrza Łodzi odwołane

W niedzielę, 28 marca, o godzinie 14, turniejem indywidualnym "Grand Prix Łodzi" rozpocząć się miał sezon żużlowy w Łodzi. Niestety zawody te zostały odwołane.

Mecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz / Fot. fot. Mariusz ReczulskiW turnieju mieli wziąć udział wszyscy zawodnicy reprezentujący Orła w sezonie 2010 i zaproszeni goście. Niestety zawody zostały odwołane. Klub poinformował, że turniej odbędzie się w innym terminie. Nie jest on jeszcze znany.

Dzień wcześniej, 27 marca, w patio Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej miała zostać oficjalnie zaprezentowana drużyna KŻ Orzeł Łódź. Prezentacja ta została także odwołana.

Znamy za to ceny biletów, jakie obowiązywać będą w rozpoczynającym się 5 kwietnia sezonie. W porównaniu z sezonem 2009 uległy one zmianie. Wejście na mecz dla jednej osoby kosztować będzie 25 złotych. Działacze Klubu z 6 Sierpnia wprowadzili nowe i ciekawe rozwiązanie - bilet rodzinny w cenie 30 zł. Wejść na niego będą mogły dwie osoby dorosłe (mężczyzna i kobieta) z dziećmi do 16 lat.

Szef Komisji Sportu Rady Miejskiej Witold Skrzydlewski chce aby żużel był sportem rodzinnym. To nie pierwsze podjęte działanie, którego celem jest promowanie żużla np. aby zachęcić do kibicowania drużynie z 6 Sierpnia w meczu z GTŻ Grudziądz cenę biletu ustalono na 5 złotych.

Mecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz / Fot. fot. Mariusz ReczulskiMecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz / Fot. fot. Mariusz ReczulskiMecz żużlowy KŻ Orzeł Łódź - GTŻ Grudziądz / Fot. fot. Mariusz Reczulski
Ceny biletów na mecze Orła w Łodzi:
- bilet rodzinny - 30 zł (kobieta, mężczyzna i dzieci do lat 16)
- bilet normalny - 25 zł
- bilet VIP - 1000 złotych

źródło:
1. informacja uzyskana z KŻ Orzeł Łódź
2. sportowefakty.pl
3. sportowefakty.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.