Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24907 miejsce

Żużel:Remis Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno 45:45

30 sierpnia odbył sie mecz rewanżowy Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno. Żużlowe emocje trwały już od samego początku zawodów.

Krzysztof Kasprzak w parku maszyn / Fot. Fot.Damian Leciak30 sierpnia odbył sie mecz rewanżowy Włókniarza Częstochowa z Unią Leszno. Na mecz przyszło wielu kibiców, którzy wypełnili trybuny aż po same brzegi.

Nicki Pedersen próbóje motocykl przed meczem / Fot. Fot.Damian LeciakŻużlowe emocje trwały już od samego początku zawodów. O wyniku meczu zdecydował ostatni piętnasty wyścig, w którym bardzo dobrze spisali się zawodnicy Unii Leszno. Po pierwszym meczu wygranym w Lesznie przez zawodników Włókniarza wydawało się, że dwumecz został już rozstrzygniety i podopieczni Grzegorza Dzikowskiego przypieczętują awans do kolejnej rundy, ale jednak tak się nie stało. Unia wykorzystała swoją szansę i nie odpuściła meczu do samego końca.

Remis w tym spotkaniu uratowała para lesznian Jarosław Hampel i Leigh Adams. W drużynie częstochowian bardzo dobrze spisywał się Tai Woffinden jak również Tomasz Gapiński. W mniejszym stopniu ale równie dobrze spisali się Greg Hanckock i Nicki Pedersen. Słabo natomiast zaprezentował się w drużynie Włókniarza Michał Szczepaniak.

W drużynie gości bardzo dobrze spisali się Jarosław Hampel i Leigh Adams oraz Adam Shields.

Krzysztof Kasprzak próbóje motocykl. / Fot. Fot.Damian LeciakMecz komentowali sportowcy:
Jarosław Hampel - był to ciężki mecz bo przyjechaliśmy po wygraną, ale cieszymy się z osiągnięcia remisu.
Tomasz Gapiński - Jestem zawiedziony, nie wiem co mam powiedzieć, chyba się rozpłaczę.

Kierownik drużyny Leszna powiedział,że przyjechali do Częstochowy po to, aby wygrać. Przyznał, że chociaż się nie udało, cieszy się, że zawodnicy Unii pokazali dzisiaj kawał dobrego żużla i zreflektowali się po blamażu z pierwszego meczu play-off.

prezentacja zawodników gospodarzy. / Fot. Fot.Damian LeciakGrzegorz Dzikowski - niestety pech Włókniarz nie opuszcza, bo dzisiaj o 6 rano dowiedziałem się że zabraknie Lee Richardsona i że to duże osłabienie dla drużyny. Zawodnicy Włókniarza w pełnym jak i okrojonym składzie potrafią walczyć do samego końca.

Mimo remisu Unii Leszno zabraknie w finałach, ponieważ niekorzystne wyniki pozostałych spotkań pobawiły lesznian możliwości dalszej walki i Unia już zakończyła sezon. Włókniarz Częstochowa prawdopodobnie za tydzień w pierwszym meczu w Częstochowie będzie jeździć z Unibaxem Toruń.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.