Facebook Google+ Twitter

Związki partnerskie i marihuana. Miller i Palikot chcą zmian w prawie

Klub SLD ponownie złoży w Sejmie projekt dotyczący legalizacji związków partnerskich. Tymczasem Ruch Palikota zamierza doprowadzić do zmiany ustawy, która przewiduje karę więzienia za posiadanie narkotyków.

Sonda

Czy podnoszone przez Palikota i Millera problemy są według ciebie ważne?

 / Fot. Łukasz Gdak/Poznań Nasze Miasto/PAP Leszek Szymański"Chcielibyśmy zebrać podpisy z różnych klubów. Jesteśmy otwarci na współdziałanie z klubem Ruchu Palikota i z PO. Będziemy przypominać panu marszałkowi lub pani marszałek, by zechciała jak najszybciej poddać projekt procedurze sejmowej" - powiedział Leszek Miller.

"To bardzo dobrze, że SLD po 22 latach funkcjonowania w Sejmie sobie przypomniało o związkach partnerskich" - powiedział rzecznik Ruchu Palikota, Andrzej Rozenek pytany czy jego ugrupowanie poprze pomysł SLD. Gdy przypomniano mu, że sojusz składał już w Sejmie podobne projekty, stwierdził, że nie zauważył skutecznych działań SLD w tej sprawie. Zapowiedział też, że RP poprze projekt, jeżeli "będzie dobry".

Ruch Palikota chce również doprowadzić do zmiany w ustawie, która penalizuje posiadanie narkotyków. Zdaniem Rozenka to pierwszy krok do legalizacji marihuany. "Sadzić, palić, zalegalizować - to hasło jest nadal na naszych ustach" - stwierdził rzecznik RP.

Źródło: PAPDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (83):

Sortuj komentarze:

Beata
 • Beata
 • 27.10.2011 08:41

Tańcowała igła z nitką - bez komentarza :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

@p. stanisława zdrodowska
To proszę zinterpretować te wypowiedzi:
"czy w polsce mozna kazdego naciagnac na glos bedac unikatem"
"slyszalam ze Polska jest naladowana jak srotem obcymi agentami"
Mam wrażenie, że ocenia Pani Polskę na podstawie jej wirtualnego obrazu. Ja tu mieszkam i widzę wielu normalnych, inteligentnych, rozsądnych ludzi - niezależnie od stwierdzeń polityków skaczących sobie do gardła czy onetowych pieniaczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marta Jenner
dziwie sie twojej postawie nie pasuje to do niczego .....czyzbys miala interes w tym aby tak tendencyjnie interpretowac moja wypowiedz

Komentarz został ukrytyrozwiń
Abecadło
 • Abecadło
 • 24.10.2011 16:29

Oby Wasze dzieci zostały złapane z niewielką ilością przy sobie. Zobaczycie wtedy czym to grozi i będziecie się modlić o depenalizację - która prowadzi między innymi do zmniejszenia użytkowania tej o to roślinyy o której mowa. Takie są fakty. Nie przekroczycie ich. I możecie sobie nadal mówić argumenty (a w zasadzie jakie k*a argumenty?) w stylu Ty i Ty możecie se iść w pizdu. Tylko na tyle Was stać.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Abecadło
 • Abecadło
 • 24.10.2011 16:26

A Ci co nadal komentują tutaj anty marihanie - NADAL nie mają ŻADNYCH argumentów. Tylko NIE bo NIE. I to wszysctko co macie do powiedzienia w tej sprawie? Żal mi Was.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@stanisława zdrodowska
To nie atak, tylko reakcja na Pani krzywdzące uogólnienia. Użyła Pani sformułowań, z których wynikało, że każdy polski wyborca to kretyn, a w kraju roi się od agentów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorz Wink
podajesz statystyki teraz a po ustawie okaze sie ze miekko opadniemy na fotel..... i statystyki sie zmienia ...powiedzieli ludziom ze woly sexs jest dobry i zobacz cio sie dzije na swiecie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Leonard
 • Leonard
 • 24.10.2011 11:11

Ale ten Palikot musi byc napalony na Biedronia - tak spieszno mu do ustawy o zwiazkach partnerskich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
wyborca
 • wyborca
 • 24.10.2011 09:52

Legalizacja narkotyków ,związki partnerskie , póżniej przegłosują śmierć na życzenie(eutanazja) --- pozostanie nam tylko popełnić zbiorowe harakirii

Komentarz został ukrytyrozwiń
stefanek
 • stefanek
 • 24.10.2011 09:50

@Abecadło - chyba jesteś już naćpany bo pier*dolisz jak w amoku ! Weź ze sobą @ Winka i idźcie razem w pizdu , hen daleko. Czytaj panią Zdrodowską dobra i mądra starsza kobieta. Samą prawdę gada !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.