Facebook Google+ Twitter

Zwierzaczki Koteckiej w laptopie Ziobry

Laptop byłego ministra sprawiedliwości zawiera wiele interesujących informacji i plików. Wśród nich znajdują się maile od Patrycji Koteckiej oraz zdjęcia jej pupili - czarnego kotka i podpalanego kundelka.

Zbigniew Ziobro / Fot. PAP Bartłomiej ZborowskiNa stronie internetowej tygodnika "Wprost" możemy przeczytać kolejne rewelacje dotyczące laptopa Zbigniewa Ziobry, o którym już było głośnio kilka miesięcy temu. Wczoraj pojawiła się informacja, jakoby na twardym dysku znaleziono maile od Patrycji Koteckiej, w których znajdowały się scenariusze programów TVP. RMF FM i Gazeta Wyborcza sugerowały, że były minister zatwierdzał materiały w "Wiadomościach".

Według dziennikarzy tygodnika były to scenariusze programu „Detektor", który w latach 2005-2006 Kotecka prowadziła w TV4. Program był realizowany z gościnnym udziałem polityków.

Funkcjonariusze ABW znaleźli także bardziej osobiste pliki, które świadczą o dużej zażyłości między byłym ministrem a panią Kotecką. Są to nie tylko zdjęcia jej samej, ale również jej domowych pupili - czarnego kotka i podpalanego kundelka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

hahahahah Kocham ZIOBRO , pierwszy palant w naszym kraju

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oto czym zajmował się poważny minister w jeszcze powazniejszym rządzie - oczywiście w przerwach miedzy kolejnymi konferencjami prasowymi, na których odzierał ze czci niewinnych (bo do tej pory nie pokazano "twardych " dowodów przestępstw) ludzi. Zastanawiające, że Patrycja Kotecka do tej pory funkcjonuje w TVP i ma się dobrze, podobnie jak były minister Ziobro, dumnie przechadzający się korytarzami na Wiejskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.