Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6508 miejsce

Zwierzenia zwierzyny - czy ktoś nabija kobiety na pal?

Zdradzeni i oszukani użytkownicy Naszej Klasy masowo kasują konta - niejednokrotnie szkolna miłość zrujnowała ich obecne związki. Ruszyła nawet produkcja t-shirtów "NK zrujnowała mi życie". Czy takie koszulki będą nosić kobiety ze Słupska?

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. AKPAJeśli wierzyć użytkowniczce o nicku "Zwierzyna_słupska", na północy Polski grasuje grupa łowców, i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Adrenalinę zapewnia im specyficzne polowanie - trzeba ustrzelić... mężatkę. Zasady "gry" są bardzo proste: znajdź na popularnym serwisie rozczarowaną życiem kurę domową, przez internet zasyp ją tyloma komplementami, by na randce w odpicowanym samochodzie dała się namówić na ostry numerek. Twoje zadanie to zdobyć jak najwięcej punktów - wyżej premiowane są żony mundurowych oraz seks w nietypowych miejscach. Podczas gdy jesteś na randce, twoi zamaskowani towarzysze z ukrycia nagrywają intymne zbliżenia.

Na mecie masz dwa rozwiązania: możesz porzucić kobietę i znaleźć kolejną naiwną, albo odwiedzić jej męża i wręczyć dokumentacje audiowizualną. Ale zanim zabawa się skończy, jest jeszcze punkt kulminacyjny - odwiedziny ofiary, gdy ta jest w domu z rodziną. - Dostaje MMS-a z najbardziej intymnym zdjęciem, gdzie widać nie tylko jej twarz ale i najbardziej charakterystyczne cechy jej kobiecości do natychmiastowego rozpoznania przez męża i wykluczające fotomontaż. Mówi mężowi jakąś idiotyczną wymówkę i pędzi do auta gdzie łowca teraz już władczo nakazuje zaspokojenie swojej męskości tu i teraz, a niedaleko oczywiście jurorzy liczą punkty... Tak ten proceder wygląda wedle relacji uwikłanej w "grę" kobiety.

Koksiarze postrachem Pomorza


O "upolowanej" trzydziestolatce, która zwierzyła się na forum internetowym, wiemy niewiele. Gazecie "Głos Pomorza" dała się namówić na rozmowę tylko dlatego, że chce uchronić przed procederem inne kobiety - Moje małżeństwo wisi na włosku. Nie zrobię niczego, co mogłoby mnie zdemaskować - tłumaczy. Przez jakiś czas nie miała pojęcia o tym, że jej przypadek to coś innego niż "romans z chamskim końcem". Aż rozpoznała ją dziewczyna, która przeżyła podobną historię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (49):

Sortuj komentarze:

zdrady bywają kosztowne
http://wiadomosci.onet.pl/1547328,2679,1,bardzo_kosztowna_zdrada,kioskart.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ostatnio, modne jest "wieszanie psów" na portalu NK.Lista zarzutów i skarg wciąż sie wydłuża, a teraz doszły te grubego kalibru. Nie jestem specjalnym wielbicielem NK, ale twierdzę z całą stanowczością, że
wina lezy po stronie użytkowników, a w tym wypadku użytkowniczek portalu. Portal jest tylko miejscem, narzędziem a głupoty robią ludzie. Na wielu forach jest podobnie.Spotkalem co najmniej dwa, gdzie w tle normalnych dyskusji tematycznych poczeły sie dziać naelektryzowane flirty, które skończyły sie spotkaniami w realu i wielkim rozczarowaniem, o którym potem całe forum trąbiło.
Jest stare dobre powiedzenie: LUDZIE MYSLCIE TO NIE BOLI.
i dodam: Myślcie głową !

Komentarz został ukrytyrozwiń

(+) za poruszony temat, Aniu :)

tu rzeczywiście pojawia się nie pytanie, czy to nk jest winna temu, co się dzieje, ale czy kobieta jest ofiarą czy po prostu jako niedoskonały człowiek popełniła błąd, za który musi zapłacić. Jeśli szantaż, o którym pisze Ania, ma miejsce, to rozpatrywałabym to już w kategorii ofiary, mimo wszystko.. a kwestia kobiecej psychiki to już chyba inna, nieco bardziej skomplikowana sprawa..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wychodzi na to, że bezmyślność, która równocześnie przejawia się brakiem odpowiedzialności za siebie i rodzinę wzbudza współczucie, mimo, że to właśnie ta bezmyślność, znudzonych brakiem innych zainteresowań kobiet, jest źródłem i pożywką krytykowanych praktyk.
Dociekanie opisanego rodzaju przestępstwa kojarzy mi się z tytułem książki D. Dumitriu "Parada hipokrytek", bo to ofiary, które beztroską bezmyślność przedkładają nad poczucie odpowiedzialności - czują się bardziej pokrzywdzone niż zaniedbane przez nich dzieci, rodzina i dom.

"Kobiety są zdumiewające. Choćbyś je uważał za najbardziej wyrafinowane i zintelektualizowane, ich ideał mężczyzny jest właśnie taki: zblazowany brutal!"
/Dana Dumitriu/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Jerzy, z całym szacunkiem, jeśli nadal nie rozumie Pan korelacji między artykułem a zdjęciem, bardzo mi przykro. A żadnych pieniędzy nie widzę na zdjęciu - może to kwestia mojej wady wzroku ;) Chętnie obejrzę Pana propozycje ilustracji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

zboczeńcy grasują wszędzie jak sieć długa i szeroka, a Ty faktycznie poszłaś po namjmniejszej linii oporu zgodnie z zasadą, że seks, przemoc i pieniądze sprzedają się najlepiej. Oczywiście mam na myśli zdjęcie

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Aniu, czemu sadzisz, ze mezatki to latwiejszy cel?"

myślę że nastolatki są ostrożniejsze przez internet, częściej słyszą o zagrożeniach. ale może jestem zbyt naiwna i oceniam to przez pryzmat swojego otoczenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miglantz,
Masz troche racji, ale mimo wszystko te laski sie ze soba nie przespaly, tylko z jakimis wyrachowanymi typami. Kobieta moze samej siebie nie uszanowac, ale gosc ktory nie uszanuje kobiety to... sorry. Ci kolesie kiedys beda ojcami rodziny.

Nie rozumiem tych bab, bo te historie nie przypominaja nawet romansu tylko jakies chore szalenstwo za dresami, ale one robily to z glupoty, a oni z wyrachowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Umawiając się na tego typu randkę nie spodziewały się chyba że jakiś przystojniak - jegomość pokaże im ...kolekcję znaczków albo motyli"

pewnie nie, ale jakoś zwykle tak twierdzą... nawet po fakcie (i to nie tylko mężatki)

"Tak naprawde grozne moga sie okazac nawet wypady na kawe"

myślę że nawet groźniejsze :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może po prostu żyć zgodnie z zasadami dekalogu? ...Nie kradnij. Nie zabijaj. Nie cudzołóż. Co w tym złego? Przecież te imperatywy doskonałe (doskonałe bo zakończone kropką, bez odsyłaczy, komentarzy, wyłączeń) nie osłabiają osobowości człowieka - wręcz przeciwnie. Łatwo więc można postawić i obronić tezę, że kobiety które zostały podle oszukane same są sobie winne. Umawiając się na tego typu randkę nie spodziewały się chyba że jakiś przystojniak - jegomość pokaże im ...kolekcję znaczków albo motyli. Znam takie zachowania bo kilka razy zdarzyło mi się być molestowanym przez mężatki ...w różnym wieku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.