Facebook Google+ Twitter

Zwierzęta i biurokraci w mieście

- Nie otworzył mi drzwi, a przecież widział, że byłem w śniegu cały, zziębnięty! - Jego biurokratyczna "inwentaryzacja materiału" była dla niego ważniejsza niźli człowiek za zamkniętymi drzwiami...

zakole rzeczne; zimą przez park rowerem -Hamburg - Wandsbek / Fot. SzelbracikowskiW moich rowerowych podróżach na drugi koniec miasta Hamburga poprzez mróz, śnieg i zimno
po polską prasę do "Lazara" napotykam nie tylko na samochody i ludzi. Ale od czasu do czasu również na piękne pejzaże zimowe oraz na... kozy za ogrodzeniem w Hamburgu -Wandsbek.

Może tylko po to - po ten widok tych kóz pośrodku miasta, zimą - miałem tę pokręconą wędrówkę rowerem poprzez śnieg zrobić?!...

Zwierzęta w mieście to przede wszystkim relaks dla mieszczucha, odpoczynek dla jego oczu i pogmatwanych biurkowych myśli! Ale zimą?... im także dokucza mróz, chłód i śnieg.

Warto o tym pamiętać!

Kozy w mieście zimą / Fot. Szelbracikowskikozy za kratami w Hamburgu / Fot. Szelbracikowskizakole rzeczne zimą -Hamburg w śniegu / Fot. Szelbracikowski
kaczki zimą / Fot. Szelbracikowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Kozy jak kozy...pewnie w to zimno chciałaby schrupać marchewkę z nacią! Ale dzisiaj jest już + 10* na balkonie...powoli, powoli i one zostaną wypuszczone na zielone ; ))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Ty wiesz Isabello jak to jest pięknie: - jedziesz tym swoim rowerkiem pomiędzy tymi nadętymi od spalin samochodami:

Ośnieżony od nogawek spodni ( przy butach ) aż po czubek kapelusza! A tu ni stad ni zowąd śle uśmiechy ci Dziewczyna napotkana przypadkiem po drodze ; ))) Zaraz robi Ci się goręcej na Sercu!! Tak, trzeba byó artystą ażeby to zrozumieó ; ))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Temetyczna ekstrawagancja Andrzeju, tylko ci ci jezdzą rowerem moga to zobaczyc. Nie sadzę aby kierowcy to mogli zobaczy, chyba że wysiadą z samochodu.... Ale my artyści widzimy świat INACZEJ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

- Jak najbardziej! - Polacy przyjeżdżają do Niemiec ażeby kupić samochód... Ale Hamburg to coś więcej jak zakup używanej blachy!... To także "Jezioro Łabędzie" na Alsterze pośrodku miasta oraz kozy i specjalne rasy krów na jego obrzeżach ; ))

Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kozy w Hamburgu?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.