Facebook Google+ Twitter

Zwierzęta Karoliny Korwin-Piotrowskiej zginęły w pożarze

W poniedziałek, po godzinie 8.00 straż pożarna dostała zawiadomienie o pożarze na Saskiej Kępie. Paliło się mieszkanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. W wyniku pożaru dziennikarka straciła swe ukochane zwierzaki - 2 psy i 2 koty.

Zwierzęta Karoliny Korwin-Piotrowskiej zginęły w pożarze / Fot. Print ScreenW poniedziałek, po godzinie 8.00 straż pożarna dostała zawiadomienie o pożarze na Saskiej Kępie. Paliło się mieszkanie Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Na miejsce pojechały trzy jednostki straży. Okazało się, że na szczęście pożar nie objął całego mieszkania, ale i tak część z niego jest całkowicie spalona. Największe zniszczenia są w miejscu, gdzie wybuchł pożar - w przedpokoju.

Dla Karoliny Korwin-Piotrowskiej największą tragedią jest jednak w fakt, że w wyniku pożaru straciła swe ukochane zwierzaki - 2 psy i 2 koty. Pupile dziennikarki zatruły się, gdyż nie miały drogi ucieczki, gdy pożar wybucha w zamkniętym pomieszczeniu zatrucie tlenkiem węgla jest nieuniknione.
Dla Karoliny Korwin-Piotrowskiej to ogromny cios. Była ze swymi pupilami ogromnie związana, często umieszczała ich zdjęcia na swym profilu na Facebooku. Ostatni raz uczyniła to kilka godzin przed poniedziałkową tragedią. Korwin-Piotrowska często w wywiadach opowiadała o wielkiej miłości, jaką darzy swoje czworonogi. Angażowała się również w akcje społeczne wspierające organizacje walczące o prawa zwierząt.

Teraz, w tych trudnych chwilach dziennikarka jest wspierana przez przyjaciół. Jednym z nich jest kolega, Tomasz Kin, z którym Karolina od lat prowadzi program Magiel Towarzyski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Wszystko zależy od (%) stężenia karboksyhemoglobiny we krwi. Zapaść występuje przy 30, śmierć przy 60-80. Przykładowo ból głowy i wymioty występują po 1-2 minutach przebywania w pomieszczeniu, w którym stężenie CO wynosi ok. 0,64%, a po niecałych 20 minutach następuje zgon. Jednak przy większej ilości CO w pomieszczeniach zamkniętych śmierć może nastąpić błyskawicznie, już po kilku oddechach, na skutek uduszenia w wyniku porażenia ośrodków oddychania. Ja jedynie (w skrócie) podałam etapy zatrucia. Jeśli Pan sobie życzy, mogę przy każdym z nich podać stężenie karboksyhemoglobiny we krwi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Jadwiga Kowalczyk, Śmierć spowodowana zatruciem tlenkiem węgla to nie bezbolesne zaśnięcie. Objawy zatrucia czadem u ludzi to silny ból głowy, nudności, wymioty, osłabienie, oszołomienie, zapaść, zaburzenia czynności serca, przyspieszone tętno i oddech. Dopiero po nich następuje śpiączka początkowo przerywana drgawkami:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda zwierzaków...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest przynajmniej jeden moment mniej tragiczny w tej strasznej tragedii - zwierzęta usnęły bezboleśnie.
Co w niczym nie może umniejszyć rozpaczy właścicielki. :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.