Facebook Google+ Twitter

Zwolennicy Platformy szybko odpowiedzieli na stronę PiS

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-11-18 11:47

Jeszcze przed otwarciem przez PiS strony porazkaroku.pl, w sieci pojawiła się odpowiedź zwolenników PO - porazkaroku.com.

 / Fot. screen strony www.porazkaroku.com"Nie PiSz głupot" - takie właśnie hasło króluje na nowej stronie internetowej www.porażkaroku.com. Na dole wśród propozycji można wskazać na przejęzyczenia prezydenta Lecha Kaczyńskiego, np. "Roger Perejro", "Leo Benhauer", "Howard Webb Polakiem!", "Artur Borubar". Wczoraj w głosowaniu internautów wygrywał ten ostatni.

Strona internetowa jest natychmiastową odpowiedzią na wczorajsze huczne odpalenie przez PiS strony www.porazkaroku.pl (adres różni się tylko końcówką). Jednak można ją było oglądać już przed godz. 13, czyli przed otwarciem strony przygotowanej przez Prawo i Sprawiedliwość.

Autorzy strony z końcówką "com" na wstępie piszą do gości: "Witam Cię, drogi internauto, użytkowniku internetu, wielbicielu sieci także tych rybackich, ojcze, matko, babciu emerytko i rencistko, dziadku, druhu Boruchu, ateisto i chrześcijaninie (...) po prostu witaj na tej stronie!".

I informują, z jakiego powodu witrynę stworzono: "Strona powstała w ramach sprzeciwu wobec naginania faktów przez stronę, która jest Prawa i Sprawiedliwa! Przyłącz się do nas i sam zdecyduj o porażce roku! Zapraszamy do udziału w naszej sondzie!".

Obie strony są skomponowane podobnie. Na tej z końcówką "com" również znajduje się galeria z niezbyt korzystnymi zdjęciami posłów, rzecz jasna z PiS. Widać jednak, że cała witryna jest jeszcze w powijakach.

Cały artykuł o politycznych przepychankach zwolenników obu partii przeczytasz na stronach polskatimes.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie wiem czy to strona zwolenników PO czy raczej przeciwników PiS i braci Kaczyńskich

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.