Facebook Google+ Twitter

Zwolnienia w FSO na Żeraniu. Nadzieja w Chińczykach?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-10-29 11:56

Plan zwolnień grupowych otrzymały już związki zawodowe. Pracę w warszawskiej Fabryce Samochodów Osobowych może stracić ponad 1800 osób.

Fabryka Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu. licencja Creative Commons, źródło: wikipedia / Fot. Cezary Piwowarski„Dziennik Gazeta Prawna” informuje, że do marca przyszłego roku zwolnieni zostaną prawie wszyscy zatrudnieni w Fabryce Samochodów Osobowych. Pierwsze wypowiedzenia mają zostać wręczone już w listopadzie tego roku. Zwolnienia w fabryce na warszawskim Żeraniu mają potrwać pięć miesięcy.

Eksperci, którzy wypowiadają się na łamach "Dziennika" mają nadzieję, że sytuację uratuje chiński inwestor. Rozmowy nadal trwają. Wszystko wskazuje na to, że losy FSO uzależnione są od chińskiego koncernu motoryzacyjnego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Były pracownik FSO
  • Były pracownik FSO
  • 30.10.2010 15:35

Żadna ekonomia nie przewiduje również wzrostu gdy zarzad bierze wyskoie pensje nic nie robic tylko płaci krotności działaczom zwiazkowym, a zwykły pracownik zarabia tyle co najniższa krajowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń
75-latek moher
  • 75-latek moher
  • 29.10.2010 14:00

Im silniejsze związki /Solidarność/ tym większa gwarancja, ze fabryka w najbliższym czasie padnie. Żadne ekonomia nie przewiduje rozwoju poprzez żądania i palenie opon.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.