Facebook Google+ Twitter

Zwolnienia w Kancelarii Prezydenta Komorowskiego

Urzędnicy zatrudnieni podczas kadencji Lecha Kaczyńskiego tracą pracę. Wypowiedzenia wręcza im Jacek Michałowski - obecny szef Kancelarii Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Pałac prezydencki / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Koniecpolski_palace_warszawa.jpg&filetimestamp=20070205193942Jak podaje serwis Dziennik.pl, dziś wręczono siedem wypowiedzeń, jutro ma być ich więcej.

Czystki dotyczą głównie pracowników gabinetu szefa kancelarii oraz departamentu analiz. Zwolnienia są oznaczone klauzulą "z winy zakładu pracy", co wiąże się z trzymiesięcznym okresem wypowiedzenia (w zależności od stażu pracy) oraz koniecznością wypłacenia dwumiesięcznej pensji.

Według informacji anonimowego posła PO blisko związanego z prezydentem Komorowskim, z Kancelarii odejdzie Małgorzata Gosiewska, żona zmarłego w katastrofie smoleńskiej posła PiS Przemysława Gosiewskiego oraz matka i żona innego parlamentarzysty największej partii opozycyjnej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (23):

Sortuj komentarze:

Kaja Mróz
 • Kaja Mróz
 • 02.10.2010 20:48

ZUS powinien sprawdzić zwolnienie tej neurotycznej Małgorzaty G

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Grabowski
 • Marek Grabowski
 • 02.10.2010 20:43

Przecież Małgorzata Gosiewska kompletnie nie ma kwalifikacji, a syn jest już dorosły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Brzezicki moja odpowiedz jest zawarta poniżej.

Straszny rząd Tuska.
http://www.youtube.com/watch?v=-Sb2ll7pPuI&feature=player

Cytat:
"Pijany człowiek wpada pomiędzy modlących się. Rozpychając łokciami starsze kobiety, krzyczy na całe gardło: „wypier... z tym krzyżem stąd, ale już, zabieramy go!!!” Tłum bije brawo, słaniając się ze śmiechu. Jedna z modlących się kobiet zwraca mu uwagę, że chyba ją kopnął. Ten spluwa jej w twarz."

http://niezalezna.pl/article/show/id/37437

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 30.09.2010 18:46

A nie zauważył pan zachowań marginalnych po drugiej stronie?
Posiadam zdjęcia z 9 sierpnia, na których obrońcy krzyża popychali i krzyczeli na przeciwników. Nie starsze panie, tylko wykształceni ludzie. Na YT jest dostępny film, na którym gwiazda polskich reality show, m.in. polsatowskiego BARu, aktor, zaczyna krzyczeć na młodego człowieka, który zapytany przez dziennikarkę odpowiada na pytanie, i mówi należy "przenieść krzyż". Pan aktor reklamówek środków na przeczyszczenie, prywatnie wielki katolik (źródło: facebook) zaczyna krzyczeć, wymachiwać rękami.

W innej części placu jakiś pan z wypisaną nienawiścią na twarzy próbował zmusić mnie do opuszczenia manifestacji i "wypie***lał" stamtąd. Czy "wypi***alaj" to jakaś nowa modlitwa pseudo-katolikow spod krzyża?

Panie Konopka, warto aby zauważył pan również drugą stronę idola, którego pan wielbi. Wyborcy PO i lewicy w przeciwieństwie do fanatycznych wyborców PiS potrafią obiektywnie spojrzeć na dokonania ministrów rządu Tuska i wyciągnąć wnioski, czy też nie bronią na siłę Platformy po aferze hazardowej, a lewicy po taśmach Oleksego. Jedynie PiSowcy - co by się nie działo - zawsze są za Kaczyńskim. Nawet teraz kiedy Kaczyński zaczyna rozpętywać wojnę z Rosją i ochładza nasze kontakty z USA poprzez oszczercze listy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cytat:
"Jak pan poznał tych zwolenników panie Konopka, mieli tatuaże na czołach?"

Poznałem ich po zachowaniu, po zachowaniu Panie Zaj

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 30.09.2010 15:52

>z Kancelarii odejdzie Małgorzata Gosiewska, żona zmarłego
>w katastrofie smoleńskiej posła PiS Przemysława Gosiewskiego

Już wiemy, że za rok zobaczymy jej awanturniczą twarz w parlamencie :))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chodzi o samotne macierzyństwo Pani Gosiewskiej, to proszę pamiętać, że została ona porzucona przez męża, który według jej słów nie interesował się własnym dzieckiem. Nie jest jedyną żoną polityka potraktowaną w ten sposób: http://www.sukcesmagazyn.pl/art.php?action=view&catID=4&artID=237
Ze względu na poziom dochodów byłych mężów są i tak w o niebo lepszej sytuacji materialnej niż przeciętna samotna matka, jakich wiele traci pracę każdego dnia. Tylko że te "zwykłe" nie mogą liczyć na wsparcie ze strony partii ani skarżyć się w mediach...

Komentarz został ukrytyrozwiń
3city
 • 3city
 • 30.09.2010 14:31

hawus
Typowy platfus, państwo i własność publiczną traktuje jak prywatne śmiecie.
KP nie jest folwarkiem osoby pełniącej funkcję prezydenta, to urząd, publiczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ustan MichaŁ
 • Ustan MichaŁ
 • 30.09.2010 14:19

Zgoda buduje. To ja się zapytam kogo obawia sie Pan Prezydent Komorowski zwalniajac z pracy Malgorzatę Gosiewską matkę samotnie wychowujacą syna Przemysawa Gosiewskiego. Czy zwalnia ją za to, ze bya w Gruzji i bronia slusznych interesów państwa, które chce jak Poolska wyrwać się z pod wplywów wielowiekowych Rosji. A moze Prezydent Komorowski boi się Pani Magorzaty Gosiewskiej dlatego, że angażowaa się w pokój dla Palestyny i krajów Bliskiego Wchodu. A moze Pan Prezydent zwalnia Pania Malgorzatę Gosiewską dlatego, że walczya w sejmie o fundusz alimentacyjny, dla kobiet pozostawionych samym sobie bez pomocy panstwa. Wiadomo rówież ze Pani Gosiewska Malgorzata niosa pomoc ludziom na Haitii po trzesieniu ziemi, niosa pomoc po spaleniu w Kamieniu Pomorskim. No wreszcie wiadomo też, że nie tylko, że byla posem, ale wcześniej w samorządzie Ursusa bya Zastępcą Burmistrza. Której cechy Pani Magorzaty Gosiewskiej boi się Kancelaria Pana Prezydenta Komorowskiego, że zwalnia matkę samotnie wychowującą dziecko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
hawus
 • hawus
 • 30.09.2010 13:48

Popieram, tak powinien zrobic! Czy ktos chcialby miec w swoim komputerze virusa ktory wykrada wazne dane? na pewno nie! podobna sytuacja jest u prezydenta czy premiera Tuska a nawet u lidera partii PiS - Kaczynskiego. Kazdy szanuje swoja prywatnosc i ja rowniez nie chcialbym zeby moje prywatne dane byly udostepniane komukolwiek bez mojej zgody i przetwarzane przeciwko mnie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.