Zwycięstwo koszykarzy AZS Kutno

W meczu koszykówki II ligi grupy A zespół AZS WSGK FOL-POL Kutno pokonał w sobotę u siebie Tur Bielsk Podlaski 92:73 (26:20, 20:18, 30:15 i 16:20)

Już po kilku minutach drużyna AZS WSGK FOL-POL Kutno prowadziła piętnastoma punktami, a pierwsza kwarta zakończyła się sześciopunktową przewagą. Na szczególne brawa zasłużył Adam Goss, który zdobył 37 punktów. W AZS-ie grali wszyscy zawodnicy, zresztą dawali sobie znakomicie radę pod koszem przeciwnika, czego nie widać było w poprzednich spotkaniach.

Sobotni mecz był zacięty do ostatniej kwarty, a drużyna Tur Bielsk Podlaski walczyła do końca. Było to niezłe widowisko, a pomagał w tym żywiołowy doping, kutnowscy kibice używali bębnów i trąbek.
AZS na szesnaście rozegranych meczów przegrał dziesięć. Co daje mu w tej chwili VIII miejsce w tabeli.
W AZS Kutno punktowali: A. Goss (37), M. Micielski (17), A. Gołuch (15), T. Szczepaniak (6), K. Jażdżewski (4), A. Tłumak (4), K. Tarnachowicz (3), K. Kromer (2), P. Wyrzykowski (2) i P. Czajkowski (2).