Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3659 miejsce

Zwycięzca Niemieckiego LOTTO zagrał online!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-03-27 16:26

22 stycznie 2014 roku odbyło się kolejne losowanie Niemieckiego LOTTO „6aus49”, które wyłoniło wyjątkowego zwycięzcę. Tym razem główną nagrodę dodatkowej gry Super6 wartą 100 000 euro, wygrał gracz, który wypełnił swój kupon przez internet!

22 stycznie 2014 roku odbyło się kolejne losowanie Niemieckiego LOTTO „6aus49”, które wyłoniło wyjątkowego zwycięzcę. Tym razem główną nagrodę dodatkowej gry Super6 wartą 100 000 euro, wygrał gracz, który wypełnił swój kupon przez internet! W ten sposób, bez wychodzenia z domu szczęśliwiec ten wzbogacił się o około 423 tysiące złotych.

Okazuje się, iż 28-letni Bawarczyk od dłuższego czasu brał udział w Niemieckim LOTTO, grając w tradycyjny sposób, tzn. kupując zakłady w lokalnej kolekturze. Od niedawna jednak Michael zdecydował, by spróbować swoich sił w grze przez internet. Po kilku tygodniach bez wygranych szczęśliwy gracz zmienił jedną z cyfr w swojej kombinacji numerów i jak się okazało, decyzja ta zaowocowała wielką wygraną. Niedługo po środowym losowaniu Bawarczyk otrzymał pierwsze automatyczne potwierdzenie, a następnie osobisty list potwierdzający wygraną. Michael, dzięki unikalnej korzyści płynącej z gry przez internet, otrzymał całą wygraną w formie jednego przelewu na swoje konto bankowe, jeszcze tego samego dnia.


Niemieckie LOTTO online
Z miesiąca na miesiąc coraz więcej Polaków interesuje się najpopularniejszą loterią w Niemczech, jaką jest https://www.lottoland.pl/magazyn/niemieckie-lotto-od-a-do-z.html. Loteria ta jest bardzo podobna do polskiego Lotto oferując jednocześnie znacznie wyższe pule na nagrody pierwszego stopnia. Porównując, najwyższa wygrana w historii Lotto wyniosła 33,8 mln złotych, podczas gdy największy zwycięzca Niemieckiego LOTTO wzbogacił się o 45,3 mln euro, czyli o około 192 miliony złotych! Co więcej, gra liczbowa oferowana w Niemczech posiada aż 3 dodatkowe gry, dzięki którym można wziąć udział w losowaniach o jeszcze większe wygrane.

Zastanawialiście się kiedyś, czy warto grać przez internet? Okazuje się, iż możliwość wzięcia udziału w swoim ulubionym lotto online, niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, każdy, kto choć raz kupił swój kupon online przyzna, iż jest to duża oszczędność czasu. Ponadto, grając w ten sposób, nie trzeba martwić się o to, by nie zgubić kuponu, regularnie sprawdzać wyniki, czy pilnować limitu dni na odbiór wygranych. Każdy, kto skorzysta z oferty Lottoland, tak jak wyżej opisany Bawarczyk, otrzyma automatyczne powiadomienie o wygranej, zaś wygrana suma zostanie automatycznie przelana na konto gracza. W ten sposób, na zaufanej stronie, można spróbować swojego szczęścia zarówno w polskich jak i zagranicznych loteriach, bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji o wygranej znajdziesz w artykule pt. "https://www.lottoland.pl/magazyn/bawarczyk-wygral-100-000-euro-w-lottoland.html"

(Agnieszka Zgorzalewicz)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.