Facebook Google+ Twitter

Zwycięzca rosyjskiej loterii w ciągu miesiąca wydał 30 proc. wygranej

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-02 10:08

Mieszkaniec Rosji który wygrał na loterii 100 milionów rubli, czyli równowartość 10 milionów złotych, w ciągu miesiąca wydał niemal jedną trzecią sumy. Alebert Begrakjan mimo, że dziennie wydawał średnio milion rubli czyli 100 tysięcy złotych nie roztrwonił jednak swojej wygranej.

Loteryjny szczęściarz najpierw zadbał o kupno nowego mieszkania o powierzchni 220 metrów kwadratowych, na które wydał około 20 milionów rubli, czyli 2 miliony złotych. Potem kupił sobie luksusowy samochód oraz mieszkanie 4-pokojowe dla siostry w Armenii.

Alebert Begrakjan drogie samochody kupił również swojemu ojcu i przyjacielowi. Sporo pieniędzy wydał na ubrania dla siebie i rodziny. Trochę z wygranej zamierza przeznaczyć na cele dobroczynne. Po wakacjach chce zając się biznesem - otworzyć klinikę stomatologiczna lub restaurację.

Begrakjan twierdzi, że 70 milionów rubli włożył na konta w bankach. W Rosji z powodu sporej inflacji banki oferują wysokie oprocentowanie wkładów rublowych. Dlatego nie wykluczone, ze szczęściarz niedługo znów będzie miał swoje 100 milionów rubli.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.