Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

886 miejsce

Zwycięzcy 6.edycji "Kocham Polskę...Skarby Narodu"

Zapraszamy wszystkich miłośników malarstw na Galę rozdania nagród do Sochaczewa 8 czerwca 2017 godzina 11.00 Sala główna, Kramnice Miejskie, ul.1 Maja 21

Alfabetyczna lista Zwycięzców
w VI Sochaczewskim – Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
im. Władysława Ślewińskiego
pod hasłem : „ Kocham Polskę ….Skarby Narodu”

A.
B.
1.Baran Alicja - ZSN Edison Chrzanów
2 Biernacki Kamil - WTZ Sochaczew
3 Boruta-Sałacińska Monika – mieszkanka Sochaczewa
C
4 Chlebowski Zdzisław – mieszkaniec Sochaczewa
5 Chmielewska Ewa-mieszkanka Sochaczewa
6 Chudzyńska Karolina – SP Młodzieszyn
7 Cusinato Gaja - ZS Baranów
D.
8 Duńska Elżbieta -mieszkanka Sochaczewa
9 Dudko Kinga Weronika - Gimnazjum Zabłudów
F.
10 Fryźlewicz Kamila - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
G.
11 Górecka Marta - SP Kaptury
J.
12 Jachimowicz Barbara – mieszkanka Sochaczew
13 Jaroszewska Jadwiga -mieszkanka Włocławka
14 Jasiński Filip - SP Kurdwanów
K.
15 Kalinowski Grzegorz -mieszkaniec Łodzi
16 Kalkowska Bożena -mieszkanka Sochaczewa
17 Kamińska Julia – Liceum Ogólnokształcące im. F Chopina Sochaczew
18 Kata Anna - SP Nr.14 Gliwice
19 Kosińska Aurelia - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu
20 Kowalik Hania - SP Nr 1 Pajęczno
21 Kowalski Adrian - SP Teresin
22 Kruk Daniel - WTZ Sochaczew
23 Kubicz Sebastian - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
L.
24 Lonca Zuzanna - ZS Baranów
M.
25 Maciejczyk Patryk - ZSP Nr 4 Żyrardów
26 Mrożek Anna -mieszkanka Pyzówka
27 Mrożek Łukasz -mieszkaniec Nowy Targ
28 Musioł Zuzanna- POWOZOWNIA Radziejowice
N.
29 Nowobilska Izabela – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
P.
30 Pakuła Emilia – SP Nr 4 Sochaczew
31 Pałka Ignacy -mieszkaniec Radomia
32 Pindor Aleksandra – ZS w Baranowie
33 Piotrowska Lena – Pałac Młodzieży w Gdańsku
34 Płatosz Małgosia – Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu
35 Poryszewska Beata - mieszkanka Kamiona Dużego gm. Młodzieszyn
36 Przewoźny Kacper- SP Kaptury
R.
37 Rakowska Grażyna -mieszkanka Łodzi
38 Rypel Weronika – Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu

S.
39 Sawicka Anna – mieszkanka Brwinowa
40 Sięka Małgosia - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Serafitek w Nowym Targu
41 Słowikowska Iga - SP Młodzieszyn
42 Smalec Dorota – Miejski Dom Kultury w Lublinie
43 Sroczyńska Jadwiga – mieszkanka Zgierza
44 Suchoń Katarzyna - mieszkanka Żywca
45 Szaciłło Łucja – SP im. Marii Kownackiej w Wiskitkach
46 Szot Wiktor -ZSP nr 6 w Żyrardowie
W.
47 Winkowska Teresa -mieszkanka Łodzi
48 Winnicki Jakub - SP Brochów
49 Wittstock Szymon – SP Chłapowo
50 Wójciak Zuzanna - Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu
Z.
51 Zając Martyna – ZSP Nr 6 w Żyrardowie

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.