Facebook Google+ Twitter

Zwyciężczyni "Top Model 2" jest modelką od... 3 lat! Widzowie protestują

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-12-10 19:00

19-letnia Olga Kaczyńska głosami widzów, wygrała w środę drugą edycję programu "Top Model - Zostań Modelką". Pokonała Michalinę Manios oraz Annę Bałon - faworytkę internautów. Okazuje się, że Olga nie była debiutantką. Dziewczyna jest profesjonalną modelką od 3 lat i współpracuje ze znanymi agencjami modelek.

Sonda

Czy finał Top Model 2 był ustawiony?

 / Fot. Screen http://allaboutmodels.net/Niezadowoleni z werdyktu widzowie odnaleźli profil Olgi na stronie All About Models (blog o modelkach), z którego wynika, że modelka pracowała już dla wielu innych czołowych agencji, takich jak Spp Models, M&P, IMG, Traffic, Louisa, Division. W ramach swojej pracy jeżdziła po całym świecie, pracowała w Mediolanie, Londynie, Barcelonie, a nawet Tokio. Swój pierwszy kontrakt dziewczyna podpisała w wieku 15 lat.

Czytaj także: Finał "Top Model 2" ustawiony? Teorie z internetu


Więcej na ten temat czytaj w serwisie polskatimes.pl


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (30):

Sortuj komentarze:

Paula
  • Paula
  • 23.12.2011 20:32

Jak dla minie to jest jakas słodka idiotka zrobiła to tylko zeby wygrac jak kazda dziewczyna ale ona nie grała sprawiedliwie ja głosowałam i trzymałam kciuki za michaline ale potem juz za anie a ta cała olga wgl mi sie nie podoba tak jakas falszywa z buzki:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ela
  • Ela
  • 19.12.2011 21:36

Joanno Be 16.12.2011 19:47
Oj beeeee Joanno, już w pierwszym zdaniu nazwałam rzeczy po imieniu, tzn. że Olga miała kontrakt z agencją D'vision na miesiąc przed programem. To ta agencja współpracowała z programem Top Model przy organizacji programu Top Model i promocji swoich podopiecznych. I właśnie ta agencja pracuje z Olgą po programie i wysyła ją do Londynu. I ta agencja po szumie medialnym odchodzi z TVN, a szefowa jest nieobecna i nie udziela odpowiedzi na trudne pytania. Są to pytania natury prawno-biznesowej, a nie gdybanie nastolatek.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Joanna Be
  • Joanna Be
  • 16.12.2011 19:47

Ela 11.12.2011 23:05
kłania się czytanie ze zrozumieniem!!!!!
najwidoczniej Olga, przed udziałem w konkursie- NIE MIALA PODPISANEJ ZADNEJ UMOWY!!!!!!.
a to ze 3 lata temu miala...to nie jest niezgodne z regulaminem, bo taka umowa moze być np na rok !!!!
powrót do podstawówki

Komentarz został ukrytyrozwiń
paula
  • paula
  • 13.12.2011 11:26

Finał był nie sprawiedliwy, gdyż Ola jest modelką od trzech lat i bierze udział w teledyskach nic o tym wcześniej nie powiedziała. Złamała regulamin. Uważam, że wyniki były nie sprawiedliwe gdyby widzowie wiedzieli wcześniej ,że Ola kłamię, to z pewnością by wygrała Ania:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.12.2011 23:38

Pytania i podejrzenia pojawiły się już w październiku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agata
  • Agata
  • 12.12.2011 23:16

Kocie, to proste, większość skupiła się na oficjalnej stronie Top Model i opisie uczestniczki. Pytania pojawiły się na początku finałowego odcinka, ludzie zaczęli zadawać pytania i szukać odpowiedzi wszędzie. Pytania brzmiały: dlaczego zdyskredytowano Anię ubiorem, makijażem, dlaczego nie Ania skoro w zadaniach była lepsza. No i najważniejsza wysyłaliśmy sms, zapłaciliśmy pieniądze oczekując dobrego poziomu programu i uczciwego konkursu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mnm
  • mnm
  • 12.12.2011 18:05

To faktycznie niesprawiedliwe i choć uważam, że byłe najlepsza to jednak po tym wszystkim tytuł powinien przypaść Ani. Co by nie było program i tak dał jej ogromną reklamę więc nawet jeśli kontrakt przejdzie na Anię to Olga na tym wyjdzie zwycięsko. Z resztą nie wiem czy można cofnąć podpisany kontrakt ? ale z drugiej strony jeśli zataiła istotny fakt to złamała warunki

Komentarz został ukrytyrozwiń
kot
  • kot
  • 12.12.2011 13:19

Dziwne. Konkurs modelek trwał chyba pół roku, a niezadowoleni dopiero teraz doszli do wniosku, że triumfatorka była (a może jest) modelką. To co robili przez pół roku, że ten fakt przeoczyli, albo na jego temat milczeli? Wygrała, to jej się nagroda należy. Zastrzeżenia należało zgłszać w toku Top Model

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.12.2011 23:17

Ela, regulamin został złamany, to nie ulega wątpliwości.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.12.2011 23:16