Facebook Google+ Twitter

Zwyrodnialec z woj. lubuskiego przez wiele lat gwałcił córkę i wnuczki

Pani Anna z Trzebicza Nowego (woj. lubuskie) od 12. roku życia była gwałcona przez ojca. Po latach zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, przez jaki przeszła wraz z córkami.

zdjęcie ilustracyjne / Fot. JeHoMi/Wikipedia/CC 3.0/Pani Anna z Trzebicza Nowego (lubuskie) od 12. roku życia była gwałcona przez ojca. W wyniku tych kontaktów seksualnych urodziła mu dwójkę dzieci. Jej los podzieliły córki. One także stały się ofiarami molestowania seksualnego.

Musiało upłynąć wiele lat, aby kobieta odważyła się opowiedzieć o swojej gehennie.


"To jest sprawa o najcięższym ciężarze gatunkowym, jaką kiedykolwiek prowadziłem. To niewyobrażalne, że w XXI wieku dzieją się takie rzeczy" - powiedział prokurator prowadzący sprawę, czytamy na stronie Onet.pl

Za kilka dni zapadnie wyrok. Mężczyzna będzie odpowiadał za swoje czyny obejmujące okres od 1980 do 2011 roku.

Znajdź nas też na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 25.03.2012 08:07

nie jestem zwyrodnialcem ,ale pedałów i żydów bym na pal ponabijał,zobaczcie ile krzywdy zrobili żydzi na całym świecie,co do czarnych to wkrótce ich AIDS wytępi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Henryk
  • Henryk
  • 24.03.2012 22:58

Antek Patelmitrz to następny zwyrodnialec,rasista i antysemita,czlowiek sadysta,wynaturzony,który swoje brudne i cyniczne wypowiedzi,tchórzliwie,bo pod pseudonimem umieszcza na tym portalu. Tacy nie są nam potrzebni.

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 24.03.2012 19:34

chyba było dobrze głupim babom skoro tyle lat to znosiły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tyle czasu?! Już dawno mogła go oskalpować! Albo brzytwą wymisić! Czyli wykastrować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba sąd zaliczy to jako mała szkodliwość społeczna?

Komentarz został ukrytyrozwiń
8828
  • 8828
  • 23.03.2012 17:03

Takiemu amputować tę zabawkę. Już dość się nabawił.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 23.03.2012 14:24

Właściwie,to powinnam była napisać- zło w najbrudniejszej formie a nie w najczystszej. Zwyrodniały ojciec przede wszystkim musi być pozbawiony jakiegokolwiek kontaktu z córką i wnuczkami. A gdzie była w tym czasie matka pani Anny? Czy w ogóle matka była z nimi?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 23.03.2012 14:18

Panią Annę i jej córki spotkało w życiu zło w najczystszej formie. Dobrze,że to ujawniła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 23.03.2012 13:45

Nie ma takiej kary , która by miała okazać się zbyt dużą lub przesadnie uciążliwą dla tego sprawcy.
W obliczu takich sytuacji wyłącza się logika stojąca za racjonalizacją w rodzaju : "nie wolno być mi katem dla sprawcy bo to by znaczyło że jestem równie złym jak on człowiekiem".
Tego rodzaju logikę jest mi przyjąć najtrudniej a prawdę mówiąc to nawet nie wiem czy zdolny byłbym ją przyjąć.
Więcej pytań niż odpowiedzi ?, jakie to wkur.....e .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wiktoria S.
  • Wiktoria S.
  • 23.03.2012 09:58

Dobrze,że w ogóle zdobyła się na wyjawienie prawdy,to na pewno w jakiś sposób ją uwolniło od tej strasznej tajemnicy.