Facebook Google+ Twitter

Życie Izy Domagały jest już w rękach darczyńców

Iza Domagała już sama błaga o życie dla samej siebie. Jedynie wyjazd do chińskiej kliniki może pomóc młodej dziewczynie. Akcja pomocy trwa. Jedynie dla osób chcących pomóc Izie.

http://www.ludzie-serca.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=479:baganie-o-ycie&catid=54:uwaga&directory=9

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Całe dnie przy komputerze i wiele,wiele ludzi zaangażowanych w ratowanie Izy..My nie tracimy nadzieji,że się uda..

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Iza Domagała z Kołomani pod Kielcami cierpi na raka kości. Ma już przerzuty w płucach, dlatego w walce z chorobą liczy się każdy dzień. Iza dostała szansę od losu – zakwalifikowała się na leczenie w klinice w Chinach. Rodzina potrzebuje na wyjazd 200 tys zł.

Wszystko zaczęło się 2,5 roku temu. Izę rozbolało kolano. Szybko okazało się jednak, że nie jest to niewinny uraz, ale poważna choroba – rak kości. Dzięki szybkiej i trafnej diagnozie Iza natychmiast trafiła do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Teraz Iza leczy się na oddziale kieleckiej onkologii. Nie traci nadziei i walczy o życie.

Na leczenie w Chinach Iza zakwalifikowała się kilka dni temu. To szczęście w nieszczęściu – mówi rodzina. Bo na przeszkodzie stanął brak pieniędzy. Na leczenie, utrzymanie i lekarstwa Iza potrzebuje 200 tys zł. Chińska klinika specjalizuje się w leczeniu nowotworów i słynie z zupełnie innej metody leczenia.
Iza ma już przerzuty w płucach. Ciężko oddycha i kaszle, każdy dzień jej życia to walka z czasem. W tej walce Izę wspierają koleżanki i koledzy z klasy. Młodzież już kilka razy pomogła jej w trudnych chwilach. Tym razem organizują charytatywny turniej piłki nożnej. W szranki na boisku staną dziennikarze, księża i politycy. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć Izę prosimy o kontakt z redakcją TVP Kielce lub zapraszamy na sobotni turniej piłki nożnej do hali „Budowlanki” przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach.

Karolina Kopijkowska, Informacje "

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.tvp.pl/kielce/aktualnosci/spoleczne/pomozmy-17letniej-izie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.