Facebook Google+ Twitter

Życie Tymoszenko zagrożone? Była premier tortutowana psychicznie?

"Sytuacja jest teraz nieprzewidywalna. Przekroczyli cienką linię i życie mojej matki jest w niebezpieczeństwie" - mówi córka Julii Tymoszenko. Stan zdrowia byłej premier ciągle się pogarsza. Pojawiają się także informacje o tym, że Tymoszenko może być torturowana psychicznie.


Więzienne represjeJewgienija skarży się także na nieustający monitoring w celi byłej premier: "To bardzo mała kamera. Widzi, co ona pisze w łóżku. Czegokolwiek by nie napisała i tak to zobaczą. To powoduje okropny stres".

Zapytana przez dziennikarza Richarda Balmfortha, zaprzecza by zamierzała zastąpić matkę: "Daleko mi do osoby publicznej. Sądzę, że mama będzie kontynuować karierę polityczną... W naszej rodzinie ona jest osobą, która będzie to kontynuować".

Tylko czy Julia Tymoszenko wyjdzie kiedykolwiek z więzienia? Kilka dni temu jej współpracownik, Ołeksandr Turczynow, poinformował prasę, że Tymoszenko na dwie godziny straciła przytomność po tym, jak zażyła nieznane lekarstwa podane jej przez więziennych lekarzy. Podejrzewa się próbę otrucia opozycjonistki. Tę tezę wzmacnia fakt, że współwięźniarka byłej premier, wzywała bezskutecznie pomocy przez 20 minut.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.