Facebook Google+ Twitter

"Życiem rządzą przypadki" - wywiad z Agnieszką Cegielską

Współautorzy: Andżelika Kwasiborska

Pracując jako modelka, zwiedziła prawie cały świat. Była też radną w rodzinnym Malborku. Prezentuje prognozę pogody, zarażając widzów od rana pozytywną energią. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Cegielska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Cegielska / Fot. Andżelika KwasiborskaW wieku szesnastu lat została Miss Polski Nasolatek i mimo że nigdy nie marzyła o karierze modelki, zdecydowała się pójść w tym kierunku. Pracowała niemalże na całym świecie - m.in. w Izraelu, Japonii, Grecji czy Hiszpanii. Udało jej się odwiedzić wiele niezwykłych miejsc, do których w tamtych czasach nie miałaby możliwości wyjazdu. Gdy wyszła za mąż, postanowiła wrócić na stałe do kraju i zakończyć swoją przygodę z modelingiem.

Po powrocie do Polski zdecydowała się kandydować w wyborach samorządowych w rodzinnym Malborku. Udało jej się wygrać i w ten sposób została najmłodszą radną w historii miasta.

Agnieszka Cegielska gościła w redakcji W24 / Fot. Andżelika KwasiborskaKilka lat temu przeprowadziła się do stolicy, by tu rozwijać swoją medialną karierę. "Wydawało mi się kiedyś, że każdy jest w stanie stanąć przy mapie i sobie poradzi, ale okazało się inaczej" - mówi Agnieszka Cegielska, opisując swoje pierwsze dni przed kamerą. Mimo trudności na początku, szybko została jedną z czołowych prezenterek pogody w stacji TVN.

Dziennikarka przyznaje, że obecnie bardzo często zaczepiana jest na ulicach i pytana o pogodę w kolejnych dniach. Nie doświadczyła jednak nigdy negatywnych aspektów popularności. "Wysyłam ludziom wyłącznie pozytywną energię i to samo otrzymuję w zamian" - zaznacza.

Obejrzyj cały wywiad z Agnieszką Cegielską:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Andrzej
  • Andrzej
  • 12.08.2012 13:20

Nowoczesna psychologia nie zostawia suchej nitki na "teoriach" Zygmunta Freuda.To wydumanki dopasowane do jego szablonu psychiki człowieka.Wszystko przyjęte a priori.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy wywiad. Zygmunt Freud zauważył, że przypadki zdarzają się wówczas, kiedy człowiek ich właśnie potrzebuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajna i mądra kobieta! :) no i caly czas sie usmiecha! :)) Pozdrawiam, świetny wywiad! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 09.08.2012 19:56

Tylko że w życiu zgodnie z prawami fizyki matematyki nic nie dzieje się przypadkowo.Każde zdarzenie ma swoją przyczynę i tylko dlatego zaistniało.Samo w sobie może stać się przyczyną owocującą kolejnym skutkiem.Jeżeli tej pani coś wydaje się przypadkowe to tylko dla tego że nie potrafi skojarzyć tego zdarzenia z żadną przyczyną.Ale to jeszcze nie znaczy że tej przyczyny nie było.Po prostu ciąg zdarzeń tworzących ten swoisty łańcuch przyczynowo skutkowy jest dla niej zbyt skomplikowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sierakowski
  • Sierakowski
  • 09.08.2012 18:03

Ta pani(mówię o tej modelce nie o autorze) zwiedziła świat i wierzy w przypadki.To znaczy że te podróże niczego jej nie nauczyły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Życiem rządzą przypadki"

A co rządzi przypadkiem ? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie, bardzo pozytywna Energia :)) Zawsze zastanawiam się - jak to jest - kiedy Pani z Pogodynki, nie patrząc na mapę, bez zająknięcia wypowiada całą formułkę na temat pogody na całym świecie, to także jest aktorstwo, droga Pani! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.