Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25243 miejsce

"Życiem rządzą przypadki" - wywiad z Agnieszką Cegielską

Współautorzy: Andżelika Kwasiborska

Pracując jako modelka, zwiedziła prawie cały świat. Była też radną w rodzinnym Malborku. Prezentuje prognozę pogody, zarażając widzów od rana pozytywną energią. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Cegielska.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Agnieszka Cegielska / Fot. Andżelika KwasiborskaW wieku szesnastu lat została Miss Polski Nasolatek i mimo że nigdy nie marzyła o karierze modelki, zdecydowała się pójść w tym kierunku. Pracowała niemalże na całym świecie - m.in. w Izraelu, Japonii, Grecji czy Hiszpanii. Udało jej się odwiedzić wiele niezwykłych miejsc, do których w tamtych czasach nie miałaby możliwości wyjazdu. Gdy wyszła za mąż, postanowiła wrócić na stałe do kraju i zakończyć swoją przygodę z modelingiem.

Po powrocie do Polski zdecydowała się kandydować w wyborach samorządowych w rodzinnym Malborku. Udało jej się wygrać i w ten sposób została najmłodszą radną w historii miasta.

Agnieszka Cegielska gościła w redakcji W24 / Fot. Andżelika KwasiborskaKilka lat temu przeprowadziła się do stolicy, by tu rozwijać swoją medialną karierę. "Wydawało mi się kiedyś, że każdy jest w stanie stanąć przy mapie i sobie poradzi, ale okazało się inaczej" - mówi Agnieszka Cegielska, opisując swoje pierwsze dni przed kamerą. Mimo trudności na początku, szybko została jedną z czołowych prezenterek pogody w stacji TVN.

Dziennikarka przyznaje, że obecnie bardzo często zaczepiana jest na ulicach i pytana o pogodę w kolejnych dniach. Nie doświadczyła jednak nigdy negatywnych aspektów popularności. "Wysyłam ludziom wyłącznie pozytywną energię i to samo otrzymuję w zamian" - zaznacza.

Obejrzyj cały wywiad z Agnieszką Cegielską:Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Andrzej
  • Andrzej
  • 12.08.2012 13:20

Nowoczesna psychologia nie zostawia suchej nitki na "teoriach" Zygmunta Freuda.To wydumanki dopasowane do jego szablonu psychiki człowieka.Wszystko przyjęte a priori.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy wywiad. Zygmunt Freud zauważył, że przypadki zdarzają się wówczas, kiedy człowiek ich właśnie potrzebuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo fajna i mądra kobieta! :) no i caly czas sie usmiecha! :)) Pozdrawiam, świetny wywiad! :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Taliesin
  • Taliesin
  • 09.08.2012 19:56

Tylko że w życiu zgodnie z prawami fizyki matematyki nic nie dzieje się przypadkowo.Każde zdarzenie ma swoją przyczynę i tylko dlatego zaistniało.Samo w sobie może stać się przyczyną owocującą kolejnym skutkiem.Jeżeli tej pani coś wydaje się przypadkowe to tylko dla tego że nie potrafi skojarzyć tego zdarzenia z żadną przyczyną.Ale to jeszcze nie znaczy że tej przyczyny nie było.Po prostu ciąg zdarzeń tworzących ten swoisty łańcuch przyczynowo skutkowy jest dla niej zbyt skomplikowany.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sierakowski
  • Sierakowski
  • 09.08.2012 18:03

Ta pani(mówię o tej modelce nie o autorze) zwiedziła świat i wierzy w przypadki.To znaczy że te podróże niczego jej nie nauczyły.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Życiem rządzą przypadki"

A co rządzi przypadkiem ? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Faktycznie, bardzo pozytywna Energia :)) Zawsze zastanawiam się - jak to jest - kiedy Pani z Pogodynki, nie patrząc na mapę, bez zająknięcia wypowiada całą formułkę na temat pogody na całym świecie, to także jest aktorstwo, droga Pani! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.