Facebook Google+ Twitter

Żydzi protestują w obozowych pasiakach. Wideo

Ultraortodoksyjni żydzi protestowali wczoraj na ulicach Jerozolimy przeciwko dyskryminowaniu ich społeczności w izraelskich mediach. Wśród demonstrantów zobaczyć można było m.in. dzieci ubrane w stroje przypominające pasiaki więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych z okresu II wojny światowej.

 / Fot. Israeli Channel 10, youtube, scrrenshot"Syjoniści to nie żydzi, syjoniści to rasiści", "Pozostaniemy wierni prawom świętej Tory" - m.in. takiej treści transparenty można było ujrzeć wczoraj na ulicach Jerozolimy, przez które w kilkutysięcznym pochodzie przeszli ultraortodoksyjni Żydzi. Protestowali przeciwko rzekomej dyskryminacji ich społeczności w izraelskich mediach.

Większość z demonstrantów, co widać na udostępnionym poniżej nagraniu wideo, miała przyszyte do ubrań gwiazdy Dawida wzorowane na tych, które musieli nosić Żydzi w okupowanej przez nazistowskie Niemcy Europie. Na tym jednak kontrowersje się nie kończą. Niektóre dzieci biorące udział w proteście ubrane były bowiem w stroje przypominające pasiaki więźniów niemieckich obozów koncentracyjnych z okresu II wojny światowej.

Czytaj też: Syjonizm ideologią rasistowską? Izrael protestuje


Cytowany przez serwis CNN, ocalały z holokaustu Yossi Peled, który zasiada dziś w izraelskim rządzie, odnosząc się do wczorajszych wydarzeń w Jerozolimie powiedział, że "cyniczne używanie symboli, które były częścią próby eksterminacji narodu żydowskiego to coś, czego po prostu nie można zaakceptować".Czytaj też: Kolejne "polskie" obozy śmierci. Tym razem w prasie izraelskiej

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 05.01.2012 09:16

nareszcie założyli swoje uniformy,teraz zaprotestujcie w komorze gazowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 03.01.2012 13:57

Jak widać,każdy ma własny "PiS"

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polski wyborca
  • Polski wyborca
  • 03.01.2012 13:15

Golda Meir
Panie Tomaszu Osuch , piszesz tak: Protestowali przeciwko rzekomej dyskryminacji ich społeczności w izraelskich mediach.
To nie jest RZEKOMA DYSKRYMINACJA A FAKTY !Prztocze przykłady. Europejskich Żydów nie wpuścili do USA też Żydzi(uciekali statkami przed zagładą od Hitlerowców .statki wróciły do europy ,a ci nieszczęśnicy , Żydzi skończyli swój żywot w obozach koncentracyjnych. To Żydzi z USA są współwinni tej zbrodni na Żydach z Europy .Zresztą bardzo wielu Żydów gorliwie mordowała swoich ziomków w :warszawskim łódzkim ,,,w obozach koncentracyujnych .Byli tam funcyjnymi : Jüdischer Ordnungsdienst(dosł. Żydowska Służba Porządkowa, potocznie policja żydowska) albo kapo .
NALEŻY O TYM PISAĆ I O TYM PAMIĘTAĆ !!
Inny przykład .
Szef rządu już po II wojnie światowej , Golda Meir ,źle i bardzo źle traktowała tych Żydów i tych co uniknęli pogromu i wyjechali do państwa Izrael. Robiono na nich , jako gorszych ludziach , eksperymenty medyczne -również wielu to przypłaciła życie
TAKI LOS Żydzi , Żydom zgotowali. TO JEST PRAWDA I UDOKUMENTOWANA KONKRETNYMI MAKABRYCZNYMI PRZYKŁADAMI
Ten obecny w Izraelu protest, jest zasadny i słuszny !!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.