Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8910 miejsce

"Żyj z całych sił". Polscy raperzy nagrali utwór i zapowiadają koncert dla chorej na białaczkę Magdy

W najbliższy czwartek, 11 grudnia w klubie "Strajk" w Sopocie odbędzie się koncert hip-hopowy rapera Milion Terapii wraz z Lasio Companija oraz z artystą Tysiące Słów. Wydarzenie będzie miało charakter wyjątkowy - dedykowane jest chorej na białaczkę Magdzie, 25-letniej siostrze rapera.

 / Fot. Materiał prasowyAkcja "Artyści dla chorych" wiąże w jednym numerze raperów z całego kraju, numerem "Żyj z całych sił" w którym gościem specjalnym jest Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze artysta powtórzył refren w nieco innej wersji. Piosenka powstała z myślą o siostrze jednego z raperów, która choruje na białaczkę.

Pomysłodawcą nagrania piosenki "Żyj z całych sił" jest raper i brat chorej dziewczyny - Milion Terapii. Pierwotnie miał to być solowy, osobisty numer artysty dedykowany wyłącznie jego siostrze. Stało się jednak inaczej. Gdy raper usłyszał podkład, który w całości wyprodukował WITS stwierdził, że zaprosi do akcji również innych raperów oraz Macieja Balcara z zespołu Dżem.

Zobacz także: 15. Maraton Pisania Listów Amnesty International. Pomóż ludziom, których prawa są łamane

W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu Macieja Balcara oraz pomysłodawcy Milion Terapii (My Music), usłyszymy takich raperów jak: Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet (Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records), Marek Grabeus, ojciec Kafara, HZOP (RPS Enterteyment), Brahu Brat (PROSTO).

Piosenka "Żyj z całych sił" ma za zadanie dodawać otuchy, siły i wiary, motywując chorych aby podjęli walkę z chorobą.

Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc lub przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii. za pośrednictwem której można napisać bezpośrednio do wykonawcy.

Koncert w klubie "Strajk" będzie transmitowany na żywo na stronie zobacz.tv. Przygotowane zostanie także profesjonalnie opracowane nagranie z całego koncertu na płycie DVD. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Magdy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.