Facebook Google+ Twitter

Żyrinowski o zwycięstwie PiS: obrzydliwy wybór

Władimir Żyrinowski przestrzega Polaków przed rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Janusz Korwin-Mikke powiedział kiedyś, że jeśli polskiego polityka krytykuje Berlin oraz Moskwa- to znaczy, że należy go poprzeć. Prasa niemiecka bardzo chłodno przyjęła nowy rząd, teraz do nagonki włączyła się Moskwa, a dokładniej Władimir Żyrinowski, który nazwał zwycięstwo PiS-u "obrzydliwym wyborem. Żyrinowski stwierdził, że przez nową władzę stosunki polsko- rosyjskie ulegną pogorszeniu: "Jeśli stosunki będą się pogarszać, oznaczałoby to, że ktoś Polskę do tego zmusza. Przecież po co Polsce psuć stosunki z silną Rosją? Polska niejednokrotnie przez to ucierpiała i znajdowała się na przegranej pozycji."- czytamy na portalu natemat.pl.

Według Żyrinowskiego najlepiej by było gdyby Polska wyszła z NATO i oddała się pod kuratelę rosyjską. Kontrowersyjny polityk powiedział, że błędem Polski było odłączenie się od Imperium Rosyjskiego,"który przyniósł najpierw faszystowską okupację, a potem członkostwo W NATO."- pisze "Rzeczpospolita"

Na koniec Żyrinowski proponuje Polsce rozbiór Ukrainy: "Sensownym by było pogorszenie stosunków z Ukrainą, by wziąć jej ziemie zachodnie, natomiast od Rosji Polska nigdy nic nie dostanie. Dlatego dla Polski najlepszym by było pozyskać jak najszybciej swoje utracone ziemi, a z Rosją utrzymywać przynajmniej neutralne stosunki."- czytamy na portalu natemat.pl.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żyrinowski jest niebezpieczny. Szczególnie dla Rosji. Jedyne co temu rdzennemu Kazachowi nie wychodzi, to komplementowanie światłych myśli Gobineau, Lombroso czy samego Hitlera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.