Facebook Google+ Twitter

Żyrinowski o zwycięstwie PiS: obrzydliwy wybór

Władimir Żyrinowski przestrzega Polaków przed rządami Prawa i Sprawiedliwości.

Janusz Korwin-Mikke powiedział kiedyś, że jeśli polskiego polityka krytykuje Berlin oraz Moskwa- to znaczy, że należy go poprzeć. Prasa niemiecka bardzo chłodno przyjęła nowy rząd, teraz do nagonki włączyła się Moskwa, a dokładniej Władimir Żyrinowski, który nazwał zwycięstwo PiS-u "obrzydliwym wyborem. Żyrinowski stwierdził, że przez nową władzę stosunki polsko- rosyjskie ulegną pogorszeniu: "Jeśli stosunki będą się pogarszać, oznaczałoby to, że ktoś Polskę do tego zmusza. Przecież po co Polsce psuć stosunki z silną Rosją? Polska niejednokrotnie przez to ucierpiała i znajdowała się na przegranej pozycji."- czytamy na portalu natemat.pl.

Według Żyrinowskiego najlepiej by było gdyby Polska wyszła z NATO i oddała się pod kuratelę rosyjską. Kontrowersyjny polityk powiedział, że błędem Polski było odłączenie się od Imperium Rosyjskiego,"który przyniósł najpierw faszystowską okupację, a potem członkostwo W NATO."- pisze "Rzeczpospolita"

Na koniec Żyrinowski proponuje Polsce rozbiór Ukrainy: "Sensownym by było pogorszenie stosunków z Ukrainą, by wziąć jej ziemie zachodnie, natomiast od Rosji Polska nigdy nic nie dostanie. Dlatego dla Polski najlepszym by było pozyskać jak najszybciej swoje utracone ziemi, a z Rosją utrzymywać przynajmniej neutralne stosunki."- czytamy na portalu natemat.pl.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żyrinowski jest niebezpieczny. Szczególnie dla Rosji. Jedyne co temu rdzennemu Kazachowi nie wychodzi, to komplementowanie światłych myśli Gobineau, Lombroso czy samego Hitlera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.