Facebook Google+ Twitter

Żyrinowski wyrzuca dziennikarkę: Won, paszła! [wideo]

Głowa Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji na granicy wściekłości. Władimir Żyrinowski zaczął wpadać w furię podczas konferencji prasowej, kiedy dziennikarka zapytała o działania wobec sankcji, które wprowadzono na Ukrainie dla Rosjan.

Władimir Żyrinowski (LDPR), rosyjski polityk i zwolennik dyktatorskich rządów. PanARMENIAN Network; licencja: CC3.0 / Fot. PanARMENIAN NetworkPiątkowy ranek, przed sesją plenarną Dumy stał się widowiskiem gniewu i szewskiej pasji. Władimir Żyrinowski, lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji nie mógł opanować emocji, jakie wywołały wątpliwości jednej z dziennikarek przybyłych na konferencję prasową. Korespondentka "Russia Today" zapytywała o działania w związku z sankcjami jakie nałożono na obywateli Federacji Rosyjskiej przez Ukrainę. Mowa o zakazie podróży dla mężczyzn w wieku 6 - 60 lat. Dociekliwość dziennikarki rozsierdziła Żyrinowskiego, który począł wykrzykiwać, mniej lub bardziej zrozumiałe dla siebie i innych zwroty przeplatane obelgami pod adresem kobiety, jej kolegów z pracy i pozostałych osób: "Wszyscy jesteście krwiopijcami!" Wyraził swoją niechęć do kobiet, które cechuje "wścieklizna macicy", a co z kolei było przyczyną wydarzeń na Majdanie. Trzeba przyznać, że to bardziej oryginalne od jakiejkolwiek teorii spiskowej. Na dowód tego wskazywał, że "bestia siedzi między nogami." Tu mogą wyniknąć pewne rozbieżności. Żyrinowski znany jest z zachwalania dużych gabarytów, więc możliwe, że miał na myśli coś zupełnie innego.

Ktoś zwrócił uwagę wściekłemu Żyrinowskiemu, że obraża kobietę w ciąży. Było to dolaniem oliwy do ognia: "Tutaj nie może przebywać kobieta w ciąży! (...) Jeśli kobieta jest w ciąży, to do domu!" Zapowiedział zwolnienia z pracy porykując wokół: "lesbijki" i "furie"! Kazał się wynosić.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

/Co za odchyleniec od jedynie słusznej linii całej postępowej ludzkości! Wysyła kobiety do domów, donosić spokojnie ciąże, a miejsce kobiet jest na traktorach i w samolotach./

Kobiety w ciąży do domu, a chamy do parlamentu. I bokserzy.
Traktory jednak nie cieszą się już powodzeniem. Inna epoka, co zrobić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za odchyleniec od jedynie słusznej linii całej postępowej ludzkości! Wysyła kobiety do domów, donosić spokojnie ciąże, a miejsce kobiet jest na traktorach i w samolotach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.