Facebook Google+ Twitter

Żywy Czwartek: Superluminal Live | Temat Rzeka

Żywe Czwartki to następca cyklu 4 Dzień Tygodnia. Pozostajemy przy klubowych rytmach, ale za każdym razem pojawi się akcent „na żywo”. Będzie wokal, saxofon, klawisze i odpowiednia czwartkowa atmosfera.

 / Fot. Temat RzekaPodczas pierwszej edycji wystąpi trio producenckie SUPERLUMINAL. Panowie mogą pochwalić się m.in. wydaniami w szanowanej wytwórni SONAR KOLLEKTIV, założonej przez znany kolektyw JAZZANOVA. Towarzyszyć im będzie reprezentant burnResidency Ibiza 2014, SINCZ.

SUPERLUMINAL BIO
Superluminal to synergia współpracy trzech niezależnych polskich artystów - zespołu Nhood (Fabian i Gtancx) oraz DJa i Producenta Cbass`a.

Duet Nhood swoją przygodę z produkcją wszechstronnej muzyki elektronicznej zaczął już w 1999 roku. Cbass z drugiej strony był wcześniej znany jako Cbass & Mikobene i de Giraffe i ma długą historię współpracy z takimi artystami jak: Milton Jackson, Soul Minority, James Teej, Djuma Soundsystem, Pablo Bolivar, Subsky, Nikola Gala, Tomato Jaws.

Superluminal stara się produkować muzykę przez duże M - wykraczać poza standardy muzyki klubowej, czerpiąc inspirację z klasyki, jazzu, rapu a nawet ciężkiego grania gitarowego. Na żywo chłopaki prezentują Live na dwa laptopy, synth grany na Virusie, oraz vocal.

Kilkumiesięczna praca w studio zaowocowała podpisaniem aż 6 różnych wydawnictw dla takich labeli jak Elvation, Nightbird, Santa Canela czy Behaviours.

ARTYŚCI:

SUPERLUMINAL Live (Sonar Kolektiv)
https://www.facebook.com/sluminal

SINCZ (T2P / burnResidency)
https://www.facebook.com/djsincz


TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
9 lipca 2015
Godz. 20:30 | FREE
Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.

Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.