Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17572 miejsce

Żywy manekin w butiku z luksusową bielizną

  • Źródło: Express Ilustrowany
  • Data dodania: 2006-12-11 15:42

Na nietypowy sposób przyciągnięcia klientów wpadła kierowniczka butiku z luksusową bielizną w Manufakturze. W weekendy, zamiast manekina, w oknie wystawowym siedzi piękna kobieta, prezentująca koronkowy komplet za kilkaset złotych.

fot. Express Ilustrowany– Pomysł okazał się bardzo trafiony – mówi kierowniczka sklepu Bogusława Gajewska. – Zarówno kobiety, jaki i mężczyźni zwracają uwagę na panią Andżelikę. Coraz więcej osób zatrzymuje się przy naszym sklepie, by przyjrzeć się nietypowemu manekinowi, a następnie wejść do środka i obejrzeć bieliznę.

– Być manekinem jest bardzo przyjemnie – śmieje się pani Andżelika. – Trochę się wahałam, zanim zdecydowałam się na podjecie współpracy ze sklepem. Bałam się reakcji osób starszych oraz kobiet, które potrafią być zawistne. Okazuje się jednak, że łodzianie bardzo pozytywnie reagują na mój widok. Wszyscy się do mnie uśmiechają, niektórzy machają, inni pokazują wyciągnięty w górę kciuk. A od jednego pana dostałam nawet różę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

DANIEL CHOLEWINSKI
  • DANIEL CHOLEWINSKI
  • 21.04.2012 18:08

CESZ IWONA ROBISZ DOMU OPISZ DOMIE

Komentarz został ukrytyrozwiń

Żywy manekin w sklepie-polecam jedynie ludziom o zaniżonej wyobrazni, ewentualnie erotomanom , którzy tylko czekają na takie widoki , lecz zakupu w tym sklepie i tak nie zrobią .Ludzie , co się z Wami porobiło ? Gdzie zaginęła ciekawość intymności ? Dziewczęta , które podejmujecie taką pracę -opanujcie się , bo może przyjść czas , że wasz wybranek serca do łóżka kupi sobie manekina, gdyż on będzie ciekawszy , bo nie znany.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, a co ma piernik do wiatraka?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Typowy obrazek w państwie wyznaniowym ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.