Facebook Google+ Twitter

Żywy pokarm twoim kluczem do zdrowia. Zobacz się od wewnątrz

Z natury rzeczy nikt nie lubi być kierowany lub popychany jakimiś ciągłymi uwagami np; jedz tylko to, a tego nie jedz itd.! Każdy musi sam z własnej woli podjąć decyzję w oparciu o to, co wie na dany temat...

 / Fot. PsychoskokCelem tej książki jest pobieżne zapoznanie się z niektórymi organami wewnętrznymi oraz z wpływem rodzaju pożywienia na ich optymalną współpracę i regenerację, albo też jako przyczyna ich późniejszej niewydolności i degeneracji.

Przy tym, nie możesz oczekiwać ode mnie pewnych jednoznacznych wskazówek czy zaleceń w konkretnych sytuacjach jak od swego lekarza, bo ja nim nie jestem i nie mogę wchodzić w zasięg jego kompetencji.

Postaram się tylko w możliwie prosty i komunikatywny sposób zapoznać Cię w kategoriach ogólnych, (bardziej drobiazgowo niż w części pierwszej) z dalszą częścią tematu o żywym pokarmie, jak również w miarę możliwości o innych sprawach, które się z nim tak czy inaczej wiążą.
Tak więc następna porcja informacji w powiązaniu z moimi skromnymi doświadczeniami na ten temat, znajduje się przed Tobą, zaserwowana znów jak na talerzu.

 / Fot. PsychoskokOddając tę książkę w Twoje ręce myślę, że tak jak w każdym innym zwykłym przedsięwzięciu starasz się zawsze „coś” zainwestować z nadzieją na jakiś sukces, podobnie też i w tym naturalnym procesie utrzymania lub dochodzenia do zdrowia, postarasz się znaleźć trochę miejsca między innymi na zainwestowanie pewnej dozy wysiłku, odwagi i wytrwałości sterowanych dyscypliną wewnętrzną, i opartych zawsze o Twój zdrowy rozsądek, do którego ciągle apeluję.

Obyśmy tylko zawsze byli zdolni doceniać sobie, dane nam do dyspozycji bogactwo naturalnego żywego pokarmu oraz w umiejętny i zrównoważony sposób z niego korzystać!


Będzie to o wiele łatwiej do osiągnięcia jeżeli nam się jeszcze uda, to wszystko co pragniemy, zawsze zharmonizować ku naszemu zadowoleni z tym, co w danej chwili jest dla nas dostępne i na co nas w danej chwili stać oraz jeszcze bardziej z tym, na co pozwala nam nasz aktualny stan zdrowia i otaczająca nas rzeczywistość!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.